Ana Sayfa » Nasıl Yapılır » Telefondan Gmail Hesabı Silme veya Ekleme
Güncelleme Tarihi: 7 Mayıs 2017

Telefondan Gmail Hesabı Silme veya Ekleme

gmailhesapsilme

Android Cihazlardan Gmail Hesabı Silme

Android Kullanıcılarının Hesap Ekleme Ve Kaldırması

Kullandığımız birçok cihaz Android işlemci ağırlıklı çalışmaktadır. Telefon ve tablet gibi cihazlarda hesap ekleyerek birçok uygulamaya erişiyor ve kullanabiliyorsunuz. Bir hesap eklendiği zaman, hesap ile tanımlanıp cihaz bilgileri de senkronize olarak sizi tanır ve işlem yapar. Cihazı birden çok kişi kullanıyor olsa bile hesap bilgileriniz doğrultusunda giriş yapabilir ve kendi kişisel bilgi ve ayarlarınıza ulaşabilirsiniz. İhtiyaç durumunda android hesap kaldırma işlemlerini yapabilirsiniz.

»Android Cihaza Hesap Ekleme İşlemleri

1- Cihaz için ayarlar uygulamalarına ulaşın,

2- Kişisel bölümden hesapları seçip, hesap ekle komutunu verin,

3- Eklemek istediğiniz hesap seçeneğinden; Google hesabınız olan Gmail hesabınız ile oturum açın. Hesap ile ilişkili olarak e-postanız, takvim ve program kayıtları cihazınız ile sekronize olacaktır. Artık Gmail hesabı ekleme aktif olarak çalışacaktır.

»Android Cihaz Hesap Kaldırma İşlemleri  – Gmail Hesabı Silme
1- Cihazın ayarlar menüsüne ulaşın,

2- Kişisel kısımdan hesaplarınıza geçin,

3- Hesaplardan, Google hesabı olan gmail hesabınızı seçin,

4- Diğer işlemler bölümünden hesap kaldır seçeneği ile hesap ile ilgili güvenlik tedbiri için PIN, şifre veya desen isteyecektir. Güvenlik doğrulamalarını yaptıktan sonra hesabınız kalkacaktır. Birden çok hesap kaldırma işlemleri bu işlemler vasıtası ile kalkacaktır.

Telefondan gmail hesabı silme işleminiz başarıyla tamamlanmıştır.

Android ile çalışan bütün cihazlar, sürümlerine göre değişik talimatlar içerir fakat uygulamalar genel itibari ile ayarlar ve hesapları kaldır veya ekle işlemlerinden gerçekleşmektedir.  

Telefondan Gmail Hesabı Silme veya Ekleme yazısı hakkında atacağınız yorumları lütfen imla kurallarına uygun bir şekilde atınız. Telefondan Gmail Hesabı Silme veya Ekleme başlıklı içerik yazarlarımız tarafından hazırlanmıştır, telif hakkı içeren görsel veya metinler için admin@merakliplatform.com mail adresine bildirimde bulunun.

Yorum yap.