Ana Sayfa » Oyunlar » The Forest Sistem Gereksinimleri
Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2019

The Forest Sistem Gereksinimleri

theforest

The Forest  Sistem Gereksinimleri

Steam’in en fazla satan oyunları içerisinde bağımsız bir yapım olan The Forest oyunu gelmektedir. The Forest oyunu için bir açık dünya hayatta kalma oyunudur diyebiliriz. Oyunu Endnight Games adında ufak bir yapım şirketi yaptı. The Forest piyasaya sürülme tarihi ise 30 Mayıs 2014 tarihidir.

The Forest Oyunu Konusu

The Forest bir adada geçiyor. Yaşadığımız adanın yakınında birkaç ufak tefek ada da yer alıyor. Peki biz bu adaya nasıl geldik? Aslında bu bölüm bize biraz Lost’u hatırlatıyor. Oyun ilk başladığı zaman bir uçağın içindeyiz. Yanımızda ise çocuğumuz var. Aynı zamanda uçakta bizden başka kimse yok. Uçak seyir halindeyken düşüyor ve uçak düşmesiyle gözümüz kararıyor. Biz gözümü açtığımızda ise uçak düşmüş oluyor. Zombiye benzeyen bir ada yerlisi ise çocuğumuzu kaçırıyor. Sonra tekrar uykuya dalıyoruz.

Uyandığımızda amacımız kaçırılan çocuğumuzu bulmak. Bunun için hemen önümüzde yer alan baltayı alıyoruz ve yola koyuluyoruz. Burada önemli olan hayatta kalmayı başarabilmek. Hayatta kalmak için de bir Survival Book yer alıyor. Bu kitapta gerekli olan barınak, araç gereç ve totemler yer alıyor. Barınağımızı yapmak için çevredeki ağaçları kesiyoruz ve tahta haline getiriyoruz. İlk evrede kendimize bir barınak yapmak ve kamp ateşi yapmak daha mantıklı. Oyunda yerliler sizlere gece de gündüz de saldırabilirler. Bu yüzden barınağınızı yapmanız çok önemlidir. Yerliler size saldıracaktır. Sizinde yerlilere saldırmanız gerekir.

The Forest Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7/8/8.1/10  (64 bit)
İşlemci:
İntel Pentium Dual Core E2220 2.40 GHz  / Athlon X2 7550
Ekran Kartı:
NVIDIA 8800 GT / Radeon HD4830
(Ram) Bellek:
4 GB
DirectX:
DirectX 9
Depolama Alanı:
5 GB

 

Soru:

2 GB ram bilgisayarım the forest kaldırır mı?

Maalesef 2 GB ram ile the forest oyununu oynayamazsınız.

The Forest Sistem Gereksinimleri yazısı hakkında atacağınız yorumları lütfen imla kurallarına uygun bir şekilde atınız. The Forest Sistem Gereksinimleri başlıklı içerik yazarlarımız tarafından hazırlanmıştır, telif hakkı içeren görsel veya metinler için admin@merakliplatform.com mail adresine bildirimde bulunun.

Yorum yap.