Ana Sayfa » Mobil » Turkcell Bedava İnternet Paketleri
Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2017

Turkcell Bedava İnternet Paketleri

turkcellinternet

Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Turkcell için oldukça önemli olan internet paketi, bedava olarak sunulabiliyor bazı zamanlarda. Genellikle bayram kampanyaları, özel gün kampanyaları ve günlük kampanyalar gibi pek çok Turkcell bedava internet paketleri çıkıyor ön plana. Yoğun talep üzerine çıkarılan salla kazan paketleri, şu sıralar en çok ilgi gören paket mesela. İsterseniz madde madde yazalım:

NOT: Tüm hatlar için geçerli olan Bedava İnternet Paketleri adlı makalemizi incelemenizi öneririz.

Turkcell bedava internet konulu makalemiz devamlı güncellenmektedir. Yeni fırsatlar olur ise sitemizde paylaşacağız, takipte kalınız.

Turkcell Bedava İnternet Paketleri 2018

1- Hesabım uygulamasından salla kazana giriş yapın ve cihazınızı sallayarak 10 GB’a kadar internet kazanabilirsiniz,

2- Hızlı giriş bedava 500 mb uygulamasından kazanabilirsiniz, Turkcell’in sitesinden hızlı giriş menüsünü kullanarak kazanabilirsiniz.

3- Turkcell Fizy uygulamasını mobil mağazadan telefonunuza indiriniz. Fizy dinledikçe kazan kampanyası ile müzik dinleyerek bedava internet paketi kazanabileceksiniz. Fizy dinledikçe kazan kampanyası 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.

Fizy Dinledikçe Kazan 250MB:  100 ile 249 arasında şarkı dinleyen abonelere, 30 gün geçerli olmak üzere 250 MB hediye internet verilmektedir.
Fizy Dinledikçe Kazan 500MB: 250 ile 499 arasında şarkı dinleyen abonelere, 30 gün geçerli olmak üzere 500 MB internet hediye edilmektedir.
Fizy Dinledikçe Kazan 1 GB: En az 500 müzik dinleyen abonelere, 30 gün geçerli olmak üzere bedava 1 GB internet hediye edilecektir.

4- Faturalı paketlerden birine geçiş yaparak, sunulan hediye internetleri kazanabilirsiniz,

5- GNCTRKCLL paketlerinden birine geçerek, gece internet paketlerini hediye olarak alabilirsiniz,

6- Goller cepte uygulamasını yükleyen Turkcell müşterilerine bir günlük 500 MB internet verilecektir.

7- Hesabım uygulamasından tl yüklemesi yapan Hazır Kart abonelerine bir günlük 1 GB bedava internet verilecektir.

8- Turkcell Toplantıdayım uygulamasını ilk indirip kullanan abonelerine 1 hafta geçerli olmak üzere bedava 1 GB internet verecektir

9- Turkcell Dergilik uygulamasını mobil cihazına indirenlere 1 haftalık bedava 1 gb internet paketi hediye ediliyor.

10- Turkcell bedava internet için BİP anlık mesajlaşma uygulamasını kullanabilirsiniz.

10 farklı kişiye mesaj attığınız takdirde 1 hafta geçerli olmak üzere 1 gb internet kazanabilirsiniz.

Bip uygulaması üzerinden Grup sohbeti yaptığınız takdirde 1 hafta geçeli olmak üzere 1 gb internet kazanabilirsiniz.

11- 6 Ay veya üzeri bir zaman zarfında hattına tl yüklemesi yapmayan abonelere, 1 ay geçerli olmaz üzere bedava 3 gb internet paketi hediye edilmektedir.

12- Turkcell Yaani uygulamasını indiren abonelerine uygulamayı bir kez kullanmaları sonrasında 1 haftalık 1 gb internet paketi vermektedir. Yaani uygulamasını 10 gün ve üzeri kullanımınızda bonus olarak tekrar 1 gb internet paketi hediye edilmektedir.

 

Turkcell bedava internet paketleri kullanarak, bedava internet sahibi olabilirsiniz. Bu paketler için oldukça farklı ve oldukça yenilikçi kullanımlara dahil olabilirsiniz. Sizin için özverili bir yenilik sunacak olan bedava internet paketlerine ulaşmanız için, tek yapmanız gereken online çalışmaları kullanmanız olacak. Zaman kaybetmeyin ve her türlü seçimi yakından takip ederek, ihtiyaçlara dair çözümler üretebilirsiniz. Bu paketleri kullanarak, anlık internet ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Turkcell üzerinde çeşitli şekillerde bedava internet paketleri 2018 olarak sunulan daha pek çok paket anlık olarak üretilebiliyor. Sitemizi takip ederek bu çözümlere de kolaylıkla ulaşın. Diğer hatlar için tek yapmanız gereken birkaç tıklama seçeneği ile birlikte sitemizi incelemek olacaktır.

Turkcell Bedava İnternet Paketleri yazısı hakkında atacağınız yorumları lütfen imla kurallarına uygun bir şekilde atınız. Turkcell Bedava İnternet Paketleri başlıklı içerik yazarlarımız tarafından hazırlanmıştır, telif hakkı içeren görsel veya metinler için admin@merakliplatform.com mail adresine bildirimde bulunun.

Yorum yap.

1 Yorum