Meraklısına

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

İnternet paketinizin yetersiz gelmesi ve bitmesi bazen fazlasıyla can sıkıcı bir durum haline gelebiliyor. Hele ki operatörünüz Turkcell ise yüksek fiyatları sebebiyle ekstra internet paketi yapmak için yeterli bütçeye sahip olamayabilirsiniz. Turkcell bedava internet veren uygulamalar 2018 yılında interneti biten kullanıcıların adeta yardımına koşuyor. Birçok alternatif uygulama GB’larca ücretsiz internet dağıtarak kullanıcıların internette sörf yapma eğlencelerinin kesilmesine izin vermiyor.

Turkcell İnternet Veren Uygulamalar 2018

Turkcell bedava internet veren uygulamalar 2018 yılında bazı güncellemeler alarak daha geniş kapsamlı bir hale gelmiş durumda. Çok daha fazla internet ve alternatif uygulamalar sayesinde kullanıcılar bu yıl internete doyacak. Turkcell’den hediye kazanmak ve internet gezintisini devam ettirmek isteyen kullanıcıların internet kazanabileceği uygulamalar şu şekilde;

  • Turkcell Hesabım Uygulaması

Muhtemelen birçoğunuz biliyordur fakat yine de belirtmekte fayda var. Turkcell Hesabım uygulaması içerisinde yer alan Salla Kazan oyunu sayesinde her hafta düzenli olarak birçok ödül kazanabilirsiniz. Her hafta bedava internet kazanabileceğiniz gibi alternatif birçok hediye de sizleri bekliyor. Hediye internet veren uygulamalar arasında Salla Kazan muhtemelen açık ara lider konumda sayılabilir.

  • Turkcell Yaani Arama Motoru

Yeni sayılabilecek ve Turkcell tarafından sunulan Yaani adını taşıyan arama motoru Android ve iOS Platformlarında yayınlanmış durumda. Uygulamayı indiren kullanıcılar ise Turkcell’den birçok hediye kazanıyor. Uygulamayı 10 farklı gün kullanmak ve toplamda 20 farklı arama gerçekleştirmeniz halinde ücretsiz olarak 1 GB internet kazanabilirsiniz.

  • Turkcell GNÇ Uygulaması

Turkcell bedava internet kazanma yöntemleri arasında gençlere özel seçeneklerde yer alıyor. Eğer sizde bir GNÇ’li iseniz hemen ilgili uygulamayı indirebilir ve burada yer alan “ÇATLAT” alanından ücretsiz internet kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

  • Turkcell BİP Uygulaması

Bayramlar ve diğer özel günlerde birçok kullanıcının dikkatini çeken, Turkcell’in geliştirdiği çevrimiçi mesajlaşma uygulaması BİP kullanıcılara bugüne kadar onlarca GB internet dağıttı ve dağıtmaya devam ediyor. Uygulamayı ilk kez kullanmanız halinde ücretsiz olarak 1 GB internet kazanabilirsiniz. Bunun yanı sıra yıl içerisinde belli dönemlerde yapılan kampanyalara katılarak ekstra ödüller toplamak sizin elinizde.

Bedava internet turkcell 2018 yılı için oldukça bonkör davranarak gelişmeleri yakından takip eden ve Turkcell uygulamalarını aktif bir şekilde kullanan kullanıcılara fırsatlar sunuyor. Sizde sitemizi yakından takip edebilir ve yorum alanından etkileşime geçerek diğer kullanıcılarla keşfettiğiniz yöntemleri paylaşabilirsiniz.

Engin Öztürk

Güzel ülkemizin Antalya iline bağlı Manavgat ilçesinde 10 Mayıs 1997 yılında doğmuş bulundum. Hayatımın erken yaşlarında abimin bilgisayar oyunlarına olan ilgisi sebebiyle bende bir bilgisayar kurdu olarak yetişmeye başladım. 5 Yılı aşkın süredir web siteleri için içerik editörlüğü yapıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı