Meraklısına

TurkNet Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Tamamen yerli sermaye ile hayata geçirilmiş olan TurkNet, Türkiye genelinde birçok noktada kurmuş olduğu santraller ile en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan ve bu alanda her geçen gün yeni yatırımlar gerçekleştiren Telekom şirketidir. Müşterilerine hizmet vermek için kendisine ait alt yapının yanı sıra Türk Telekom altyapısına da başvuran firma, her geçen gün kendi ve ortaklaşa çalıştığı Türk Telekom altyapısını geliştirmeyi başarmaktadır. Yalnızca bireylere değil aynı zamanda esnaf ve KOBİ’ler içinde çözümler sunan şirket, son zamanlarda uygun fiyatlı kampanyaları ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Türk net 1 ay bedava promosyon kodu: PQW51YR38VAY

TurkNet Hakkında

TurkNet, 1996 yılı itibariyle hayatımızın bir parçası haline gelen başlangıçta bağımsız bir yerli operatör olarak faaliyet göstermiştir. TurkNet’in temel amacı ise birey ve kurumların ihtiyaç duydukları iletişimi çok daha kaliteli bir hizmet anlayışı içerisinde karşılamaktır. TurkNet tarafından sunulan Telekom hizmetlerinden bazıları ise; telefon, toplu ve bireysel internet hizmeti, IP, MPLS ve VPN gibi birçok gelişmiş hizmet sunmaktadır. Bunların yanı sıra sanal ağ, veri merkezleri sayesinde barındırma hizmeti de sunmaktadır.

TurkNet, kurulduğu günden bu yana faaliyet gösterdiği alanlarda çok daha iyi bir hizmet sunabilmek adına gerek ülke içerisinde gerekse yurt dışında birçok noktaya fiber optik kablolarla bağlantılar gerçekleştirerek büyük yatırımlar yapmıştır. Türkiye’nin en büyük 100 Bilişim firmasından birisi olan firma Alternatif Operatör Hizmeti ödüllerinin verildiği Bilişim 500 ödüllerinde birincilik ödülünü almıştır.

Cem Çelebiler tarafından kurulan şirket, kurulması ardından 4 sene gibi kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen hizmet anlayışı ve başarılı çalışmaları sayesinde Sabancı Holding tarafından fark edilerek Sabancı Holding bünyesine dahil edilmiştir. Geçtiğimiz süreç içerisinde AKK (Adil Kullanım Kotası) gibi bireylerin sinirini bozan sınırlandırmaları kendisine ait altyapının yer aldığı bölgelerde kaldıran şirket aynı zamanda arkadaşını getiren kullanıcılara bu jestlerinden dolayı 1 ay ücretsiz internet hizmeti sunuyor.

turknet müşteri hizmetleri

TurkNet Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

TurkNet müşteri hizmetleri haftanın 7 günü 24 saat aralıksız olarak hizmet vermektedir. Çağrı merkezine bağlanmak için tek yapmanız gereken 0850 288 80 80 numaralı müşteri hizmetleri numarasını aramaktır.  Eğer kurumsal abone iseniz aramanız gereken numara 0850 288 70 01’dir.

TurkNet Müşteri Hizmetleri Kısayol; TurkNet müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanmak için sisteme kayıtlı olmayan bir cep telefonu numarası ile arama gerçekleştirmelisiniz. Daha sonrasında telesekreter konuşmaya başladığı sırada “2” tuşuna basmanız yeterlidir. Bunun yanı sıra TurkNet müşteri hizmetlerine direkt bağlanma için izleyebileceğiniz en sağlıklı destek sosyal medya hesapları üzerinden sunulmaktadır. Twitter üzerinden @turknetdestek hesabını takip edebilir ve sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Engin Öztürk

Güzel ülkemizin Antalya iline bağlı Manavgat ilçesinde 10 Mayıs 1997 yılında doğmuş bulundum. Hayatımın erken yaşlarında abimin bilgisayar oyunlarına olan ilgisi sebebiyle bende bir bilgisayar kurdu olarak yetişmeye başladım. 5 Yılı aşkın süredir web siteleri için içerik editörlüğü yapıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı