Ana Sayfa » Meraklısına » TweetDeck Nedir, Nasıl kullanılır?
Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2017

TweetDeck Nedir, Nasıl kullanılır?

tweetdeck

TweetDeck Nedir, Nasıl kullanılır?

Sosyal medyanın oldukça sık kullanıldığı bir dönemde iken bir kişinin birden fazla hesaplara sahip olması mümkündür. Bu hesapların bir araya gelmiş hali ile bir arada tek bir merkezden yönetmek mümkün hale gelmiştir. Bu işlevi yerine getiren bir uygulama mevcuttur. TweetDeck tarafından birçok twitter hesabınızı bir arada kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Oldukça kullanışlı bir program olduğu için twitter tarafından da büyük meblağlara satın alınmış durumdadır. 

Kullanıcılar açısından oldukça avantajlı bir durumda olan bu uygulamayı kullanan kişilerde oldukça fazladır. Tabi ram konusunda aynı avantajlı olduğu kısmına değinmiyoruz, oldukça kullanım yeri kaplamaktadır. Mesela çok beğendiğiniz ve takip ettiğiniz bir kişinin yazdıklarına her an ulaşabilmek için de oldukça avantajlı bir ara yüz olmuştur TweetDeck. Takip etmeseniz bile istediğiniz bir kişinin ne yaptığını neler yazdığını, paylaşım yaptığı anda haber alabilme imkanını size sunmuş bir uygulamadır kendisi. En güzel ve kullanışlı özelliklerinden bir tanesi de arama kısmıdır. Arama yapmak istediğiniz kelimeyi yazmanızla birlikte, çıkan sonuçlar sütun halinde ekranda yer alır. Sütunda ise aradığınız kelime ile ilgili kim neler etiketlemiş, hakkında yazanların kimler olduğunu ve içeriklere kolayca ulaşmanızı sağlayan bir uygulamadır.

TweetDeck Nasıl Kullanılır?

Kullanım şekli ise sisteme girdikten sonra kendi kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmenizle başlamaktadır. Daha sonra ise, istediğiniz konuları ve kullanıcıları takip edebilir, arama yapabilirsiniz.

TweetDeck Nedir, Nasıl kullanılır? yazısı hakkında atacağınız yorumları lütfen imla kurallarına uygun bir şekilde atınız. TweetDeck Nedir, Nasıl kullanılır? başlıklı içerik yazarlarımız tarafından hazırlanmıştır, telif hakkı içeren görsel veya metinler için admin@merakliplatform.com mail adresine bildirimde bulunun.

Yorum yap.