Ana Sayfa » İnternet'e Dair » Twitter Canlı Yayın Yapma Özelliğiyle Geliyor
Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2017

Twitter Canlı Yayın Yapma Özelliğiyle Geliyor

twittergüncelleme

Twitter Canlı Yayın Yapma Özelliğiyle Geliyor

Dünyanın en çok kullanmış olduğu sosyal medya kanalı Twitter, yenilikleri ile online kullanıcıları mutlu etmeye geliyor. Twitter kullanıcıları her geçen gün daha fazla artmakla kalmayarak artık ünlüler bile sosyal paylaşım platformu içerisinde yer almaya başlamıştır.

Dünyanın önde gelen sosyal ağı kullanıcılarına canlı yayın yapacağına dair hoşa gidecek önemli duyurularda bulundu. İsteyen hemen herkes uygulamadan direkt olarak canlı yayın yapabilme şansına sahip olacak. Tüm Twitter kullanıcıların diledikleri andan itibaren kendi hayatlarına dair önemli paylaşımlar yapıp, sevdikleri ile gönül rahatlığı ile özlem gidermeleri adına keşfedilerek sunulmuştur.

Twitter Canlı yayın yapma özelliği periscope uygulaması dikkate alınarak keşfedildi. Üstelik bir diğer dikkat çeken en güzel yanlardan birisi de canlı yayın yapılarak atılmış olan tweetler kullanıcılar tarafından istenirse retweet yapılabilecektir. Üstelik atılan tweetler her yerde çok rahat şekilde paylaşılabilecektir. Twitter kullanıcıları bundan böyle Android ve iOS güncellemeleri ile canlı video oluşturup hiçbir şekilde sorun yaşamayarak tweet atabilme imkânına da sahip olacaktır.

Twitter yetkilileri daha fazla kullanıcı sayısını arttırıp Twitter kullanıcılarını da mutlu etmenin derdine düşmüş bulunuyor. Diğer sosyal ağlarda yapılan yeniliklerin yaşanmasından dolayı Twitter yetkilileri de aynı şekilde elini çabuk tutup canlı yayın özelliğini devreye sokmaya başladı. Bu sayede Twitter Sosyal Ağda Canlı Yayın çok rahat ve ücretsiz şekilde yapılacaktır.

İnsanlar birbirlerini canlı şekilde görüp, uzak şehirlerde yaşayanlarla hasret giderme imkânın sahip olacaklar. Dünyanın önüne çıkan sosyal medya kanalında ki yaşanan önemli ve olumlu bu gelişme sonrası doğal olarak kullanıcılarda çok fazla memnun oldu. Üstelik canlı izleyiciler bile isterlerse yayıncıyla o andan itibaren yorum yapıp hatta kalp bile gönderebilecekler.

Twitter Canlı Yayın Yapma Özelliğiyle Geliyor yazısı hakkında atacağınız yorumları lütfen imla kurallarına uygun bir şekilde atınız. Twitter Canlı Yayın Yapma Özelliğiyle Geliyor başlıklı içerik yazarlarımız tarafından hazırlanmıştır, telif hakkı içeren görsel veya metinler için admin@merakliplatform.com mail adresine bildirimde bulunun.

Yorum yap.