Genel Blog

Uber Promosyon Kodları

Uber Promosyon Kodları

Kendine ait hiç taksisinin olmamasına karşın dünyanın en büyük taksi taşımacılık hizmeti veren Uber, dünyanın dört bir yanında etkinliğini arttırarak taksicilik sektörünün değişmesine olanak sağlamakta. Oldukça uzun bir süre önce ülkemizde de giriş yapan Uber, ülkemizdeki vatandaşlara taksicilik hizmetine nasıl olması gerektiğini göstermiş, konforlu ve lüks araçlar içerisinde ikrama dayalı taksi yolculuklarının başlamasına olanak sağlamıştır. Uygulama üzerinden talep edilen taksiler sizlerin ayaklarına gelerek seyahatlerinin başlamasına olanak sağlamakta. Taksi Çağırmadan önce Uber uygulamasından bulunacak konumdan gidilecek yere seçmeniz durumunda güzergah bilgisini çıkarıldığı, yapacağınız seyahatin kaç lira tutacağını size ayrıntılı bir şekilde göstermek.Kısa mesafeye götürmüyorum, o yol kapalı,çevre yolundan gidelim daha kısa sürede varırız gibi basit taksi numaralarının olmadığı, en kısa mesafe üzerinden müşterilerine hizmet verdiğini söyleyebiliriz.

Uber’in popüler hale gelmesi ile birlikte, birçok kişi sarı taksileri kullanmayı bırakmıştır. Gerek şoförlerin yanlış hareket ve davranışları, araçların eski ve bakımsız olmaları yukarıda da belirttiğimiz gibi kısa mesafeye götürmeyin, bir demek istenen noktalara fazla ücret yansıtmak için yaptığı hareketler, sarı taksileri olan inancın getirilmesine neden olmakta. Bundan dolayı Uber sistemine geçiş yapan birçok kişi, yaptıkları taksi yolculuğundan oldukça memnundurlar. Uber içerisinde 4 farklı araç tipi vardır. Standart araçlardan başlayarak oldukça lüks araçlara doğru ilerleyen seçenekler
gelir durumlarına göre ya da taksiye binecek kişilerin sayısına göre değişiklik göstermekte. Dediğimiz gibi Uber taksiler oldukça lüks ve donanımlı olarak tasarlanmışlardır. Ödemenin Uber şoförüne yapılmadığını, uygulama üzerinden kredi kartı ya da banka kartı bilgisi ile yapıldığını söyleyebiliriz.

Uber, yakaladığı ünden ötürü sarı taksicilerin de saldırılarına maruz kalmakta. Son günlerde birçok sarı taksicinin başta Uber şoförlerine olmak üzere,Uber araçlarına ve Uber müşterilerine karşı linç girişimleri başlatarak darp olaylarının meydana gelmesine neden olmakta.

Uber Promosyon Kodları

Uber müşterileri, seyahatleriniz daha uygun fiyatlarla gerçekleştirmek için şirket tarafından belirtilen promosyon kollarına ihtiyaç duymakta. Sizlere bugün 2 adet kot paylaşımında bulunarak seyahatlerinizi indirimli hale getirebileceğinizden bahsedeceğiz. İlk promosyon kodu “UBERKIYAK” olup sadece ilk müşterilere özel olarak tasarlanmıştır. Uber ile yapacağınız ilk seyahatte bu kodu kullanmanız durumunda 40 TL’lik ben indim kazanacaksınız. Mevcut müşteri ise, sadece bir kereye mahsus olarak “BILGIUNI” kodunu kullanarak seyahatlerinde 20 TL’lik bir indirim kazana bilmektedirler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı