(Türk) Ünlülerin Snapchat Adları

Ünlülerin Snapchat Adları

Sosyal medya, insanların gün içerisindeki boş vakitlerini değerlendirmenin en güzel yolu olarak gösterilmekte. Eğlence başta olmak üzere bilgilendirici içeriklerin paylaşıldığı bu alan sıradan insanlar kadar ünlüler tarafından da kullanılmakta. Birçok sosyal mecra içerisinde kişisel hesaplar açan ünlü kişiler, hesapları içerisinden günlük olarak takipçilerinin hoşlarına gidecek paylaşımlarda bulunmaktadır. Yeri geldiğinde organizasyonları hakkında bilgiler de veren bu kişiler, daha çok yaşamlarının nasıl ilerlediğini göstermeye çalışmaktadır. Ünlü kişilerin Facebook, Instagram gibi hesaplarını basit bir arama ile bulabilen kişiler, Snapchat platformunda arkadaşlarını bulamadığı gibi ünlülerin de profillerini bulma konusunda sorunlar yaşamaktadır. Bu yazımız içerisinde Ünlülerin Snapchat Adları hakkında bilgiler vererek bu konu hakkında merak edilenleri dile getirmeye çalışacağız.

Snapchat, sosyal medya alanının en renkli ürünü olarak gösterilmekte olup sıra dışı yapısı ile kısa sürede milyonlar tarafından benimsenmeyi başarmıştır. Başta Instagram olmak üzere Facebook, WhatsApp tarafından kullanılan hikayeler bölünün babası olarak Snapchat’i gösterebiliriz. 2014 yılı içerisinde sadece Hikayeler üzerine kurulu olan bu medya alanı, ilginç çıkartmaları ile bir anda farklılığını ispat ederek kendisini ispatlamayı başarmıştı. Facebook, Instagram’ı satın aldıktan sonra milyarlarca dolar teklif vermesine karşın Snapchat’i satın almayı bir türlü becerememiştir. Bu yazımız içerisinde yukarıda da belirttiğimiz üzere Ünlülerin Snapchat Adları hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Burada dile getirmek istediğimiz bir nokta bulunmaktadır; bazı ünlüler, hesaplarının güvenliğini sağlamak amacı ile kullanıcı adlarında sürekli değişiklikler meydana getirebilmektedir. Bu nedenle bazı isimlerin hesaplarına ulaşamamanız doğal olarak gösterilebilir.

Ünlülerin Snapchat Kullanıcı Adları

Acun Ilıcalı  – acunn

Adnan Kızıltaş – adnnkzlts

Ağır Mimar – omersanli

Ahmet Aksoz – ahmetaksoz

Ahmet Kural  – ahmettkural

Ahu Yağtu – ahuyagtu

Aleyna Tilki – aleynatilkix

Algı Eke – aeke4

Ali Ersan Duru – aliersanduru

Alişan – yenialisan

Almila Bağrıaçık – almilabagriacik

Alper Saldıran – alpersaldiran

Alperen Duymaz – alperenduymazz

Amine Gülşe – gulseamine

Anıl İlter – ilteranil

Anıl Piyancı – anilpiyanci

Anıl Tetik – aniltetikk

Aras Aydın – arsaydn

Arsel Şentürk – arselsenturk

Asena Ermiş – biasenaermis

Asena Tuğal – asenatugal

Aslı Bekiroğlu  – aslibekiro

Aslı Özdel – asliozdel

Aslıhan Güner – aslihanguner

Ataberk Doğan – ataberkdogan

Atiye  – atiye88

Aybüke Pusat – aybkepusat

Aycan Demirci – aycandemircii

Aycan Şencan – a.sencan

Aycan Tunç – aycantnccc

Aycan Varış – aycanvariss1

Ayça Ekin Beğen – ayca.ekinbegen3

Ayça Erturan – aycaerturan

Aykut Alagöz – aykutalagz

Aykut Elmas – aykutundur

Aylin Şallı – aylot

Ayşe Hatun Önal – aysehatunonal1

Ayşe Özyılmazel – ayseozyilmazel

Ayşe Stiffler – atesstf

Ayşe Tolga – aysetolga

Ayşenur Balcı – aysnrblc

               Aytaç Şaşmaz – aytacsasmaz

Aziz Kiraz – azizkiraz

Barbaros Dikmen – barbarosdikmen

Barış Arduç  – Barisarduc

Barış Yalçın – baris4life

Başak Daşman – basakdasman

Batuhan Begimgil – batubeg

Batuhan Ekşi – batuhaneksi

Batuhan Karacakaya – karacakaya

Bedirhan Soral – bsoral4

Bedri Guntay – bedriguntay

Begüm Akkaya – akkayabegums

Begüm Birgören – bbirgoren

Begüm Öner – bgmoner

Bengü – benguerdenn

Bensu Soral – kedivelisi

Berk Coşkun – berkcoskunmusic

Berk Oktay – berkokty

Berkay Tulumbacı – berkaytlm

Berkcan Güven – berkcanguven1

Berna Koraltürk – bernakoralturk0

Beta Berk Bayındır – berkbayindir

Beyti Engin – beytiengin

Billur Saatçi – billursaatci

Birkan Sokullu  – birkansokullu

Boğaçhan Tuzcu – bogachan.tuzcu

Bora Cengiz  – booracengiz1

Burak Arslan – arslanburak

Burak Ceylan – bulicey

Burak Özçivit  – burakozcivit

Buray – buraymusic

Burcu Esmersoy  – besmersoy

Burcu Kıratlı – burcukiratli23

Burcu Özberk  – burcuozberk

Burcu Tandoğan  – burcutandogan

Buse Plan – buseplan

Buse Terim  – buseterim

Büşra Cam – bushecam

Büşra Küçük – busrakck

Büşra Yılmaz – busrayilmaz01

Caner Çalışır – caner_clsr

Cansel Çörtük – canselcorduk19

Cansu Akın – cansuakin

Cansu Deliktaş – cansudeliktas

Cansu Kaniskan – cansukaniskan

Cansu Kılıç – cansukiliiic

Cavit Çetin Güner – cavitcetinguner

Celil Nalçakan – celilnalcakan78

Cem Belevi – cembelevi

Cemre Kemer – cemrekemer

Cemre Melis Çınar – cemremeliscinar

Ceren Balıkçı – cerenblkc

Ceyda Kırıcı – topukluefeceyda

Ceyda Kırıcı – ceyceycey3535

Ceyhun Fersoy – ceyfer

Cihan Akıncı – cihanakinci

Cihan Şimşek – tcihansimsek

Çağatay Ulusoy  – cagatayulusoyy

Çağrı Taner – cagritaner

Çiğdem Çelik – cigdemcelik.ist

Damla Can – damlacannn

Damla Colbay – damlacolbay

Damla Colbay – colbaydamla

Defne Samyeli – defnesamyeli1

Demet Akalın – demetinakalin

Demet Özdemir  – demet.ozdemir1

Deniz Bozkurt – denizbozkurtden

Deniz Gürzumar – denizgurzumar

Denizin Paylaştıkları – denizshares

Derya Açıkgöz – derya_acikgoz

Derya Baykal – dderyabaykal

Derya Şensoy – deryasensoyy

Derya Uluğ – deryaulugg

Didem Delen – didoslife

Didem Delen – didemdelen

Didem Soydan – didemsoydan

Dilan Deniz – dilandenz

Dilara Köseler – dlrkslr

Doğa Rutkay – doarutkay

Doğancan Sarıkaya – dogancansrky

Duygu Çavdar – duygucavdar1

Duygu Çetinkaya – dygcetinkaya

Duygu Özaslan – itsmeduyguxo

Ebru Şallı  – salliebru1

Ebru Yaşar – ebrutasaronline

Ece Begüm Yücetan – ebegumyucetan

Ece Erken  – eceerken

Ece Seçkin – eceseckin

Ecem Çırpan – ecemcirpan

Eda Akkaya  – eddaakkaya

Ekin Beril – ekinberil

Ekin Kollama – ekinkollama

Ekin Soyak – ekinsoyakk

Ekin Türkmen – ekinturkmen

Elçin Sangu – elcinsang

Elif Doğan – elliernightale

Elif Özkul – eliozkul

Elif Tanrıverdi – cizenbayan

Elif Yalçın – elfyalcin

Eliz Sakuçoğlu – sakucoglueliz

Elvin Levinler – elvinimin

Emel Özkızıltaş – emelozkzlts

Emel Yıldırım – emelyildirim74

Emrach Uskovski – mr.uskovski

Emre Atık – atik emre

Emre Bulut – emrebltt

Emre Mor  – baremre10

Emre Taşkıran – emretskrn

Enes Batur – enesbatur00

Enes Ok – eness-ok

Enis Arıkan – enisarikan

Erdem Dalfidan – erdemdalfidan

Erdem Kinay  – erdemkinay

Eren Bakıcı – erenbkc

Erkan Petekkaya  – erkanpetekkaya

Eser Yenenler  – eseryenenler

Esra Balamir – esrabalamir7

Esra Dermancıoğlu – es.dermanci

Esra Erol  – esraerol

Evrim Akın – evrimakin

Ezgi Asaroğlu – ezgi_asaroglu

Ezgi Avcı  – eavci

Ezgi Eyüboğlu Yıldırım – ezgidenden

Ezgi Mola  – ezgimola

Ezgi Şenler – senlerezgi

Ezgü Ünal – ez_unal

Fatih Ayhan – fatihayhan28

Fatih Ürek  – fatih_urekk

Fatih Yasin – fatihyasin

Fatmagül Fakı  – fatmagulfaki

Ferah Zeydan – ferahzeydan

Ferhan Şensoy – ferhansensoy

Ferhat Göçer  – Ferhat_gocer

Feride Hilal Akın  – feridehilalakin

Fırat Albayram – firatalbayram

Furkan Kızılay – furkan-kizilay

Furkan Palalı – furkan.palali

Furkan Yaman – furkanyamanhd

Gencay Sarıtaş – gencaysaritas

Giyen Bayan – giyenbayan

Gizem Emre – gizzemre

Gizem Güler – glrgzm1

Gizem Güven – gizemerveslife

Gizem Hatipoğlu – hatipoglugizem

Gonca Vuslateri – goncavuslateri

Gökçe Çil – gokcecil

Gökçe Markal – evagokce

Gökçe Yıldırım – gokceslife

Gökhan Sara – gknsara

Görkem Karman – gorkemkarman

Gupse Erer – gupserer

Gupse Özay – gupseo

Gurbetçi Aile – tugba_altinisik

Gül Gölge Saygı – gulgolge

Gülben Ergen  – gulben123ergen

Gülçin Ergül – gulcinergulge

Gülsim Ali – gyulsim

Gülşah Yanaş – gulsahyanas

Gülşen – sulsenonline

Gümeç Alpay Aslan – gumuslicious

Gürkan Demirci – gurkandemircii

Hadise  – iamhadise

Hakan Akkaya  – hakan_akkaya

Hakan Calhanoglu  – Hakancalhanoglu

Hakan Cinemre – hakancinemre

Hakan Çalhanoğlu – hakansniper10

Hakan Hatipoğlu  – hatipogluhakan

Hakan Kakiz – hakankakiz

Hakan Yılmaz – oyunadami

Halil İbrahim Göker – gokeroloji

Hande Erçel – handeercel

Hande Kaptan – handekaptan

Hande Soral – handesoral

Hande Subaşı  – handesu

Hande Yener  – handeyenerrr

Hazal Atabek – hazalatbkk

Hazal Babalık – babalkhazal53

Hazal Filiz Küçükköse – hazalkucukkose

Hülya Avşar – hulyavsar11

Imane Elbani – imaneelbani

İdil Naz Kaluç – idilnazkaluc

İdo Tatlıses – tatlisesido

İlbige Uzun – ilbigeuzun8

İlker Kızmaz – ilkerkizmaz

İpek Bağrıaçık – ipekbagriacikk

İpek Karapınar – ipekkarapinar

İrem Derici – iremdericii

İrem Helvacıoğlu – iremhlvcioglu

İrem Sak – mariceyn

İsmail Demirci – ismaildemirci1

İsmail Filiz – ismailflz

İvana Sert – ivanna.sert

Kemal Doğulu – kemaldogulu3

Kerem Bursin  – kerembursin

Kerim Frei  – kerimvolkan

Kerimcan Durmaz  – kerimcandurmaz

Kıvanç Kasabalı – kkasabali

Kıvanç Tatlıtuğ  – tatlıtugkivanc

Koray Avcı  – avcikoray

Koray İzitaş – korayizitas

Kubilay Aka – kubilayaka

Leyla Feray – leylaferay

Linet Menasi – linetlinet1

Mehmet Dinçerler – mehmetdincerler

Melek Balkan – melekbalkan10

Melih Abuaf – melihchat

Melih Erdem – meliih.erdemm

Melis Buse Betkayan – betkayan

Melis Kar – meliskar

Melis Kaygilaroglu – meliskyg

Melis Tüzüngüç – tuzungucmelis

Melisa Aslı Pamuk – melisa.pamuk

Melisa Giz Cengiz – gizmelisa

Meltem Keklik – keklikmeltemm

Meriç Keskin – merickeskinn

Mert Vidinli – mertvidinli

Merve Akaydın – merve_akaydin

Merve Akkaya  – mrv90ak

Merve Oflaz  – benmerveoflaz

Merve Özbey  – mrvzby

Merve Özkaynak – merveozkaynak

Meryem Can – Meeryemcan

Metin Arolat – metinarolat

Mine Tugay – lilimine11

Miray Akay – aliengirllll

Murat Dalkılıç  – muratdalkc

Murat Güloğlu – muratguloglu

Murat Ismık – ismikmurat

Murat Şakaoğlu – muratsakaoglu

Murat Tavlı – tvlmrt

Mustafa Ceceli  – mustafaceceli80

Mustafa Mert Koç – mumertkoc

Müge Uğurlar – mugeugurlar

Müge Uzel – mugeuzel

Nazlı Kayaaslan – troublenaz

Neslihan Yeldan – nesoaso

Nez Demir – nezdemir

Nihal Candan – candanihal

Nihat Doğan – nihatdogan_nd

Nilay Cafer – nilaycafer

Nilay Deniz – deniznilay

Nilgün Bodur – nilgunbodur

Nur Bilen Yavuzer – nurbilenyavuzer

Nur Erkoç  – dinlemeyiseven

Nur Yerlitaş – nurellayerlitas

Oğuz Altunsoy – oguz.altnsy1

Oğuzhan Koç  – oguzhan1532

Onur Aydemir – onuraydemir16

Onur Bay – onurbay5

Onur Büyüktopçu – onursnap82

Onur Büyüktopçu – onurbuyuktopcu

Onur Demirbaş – onurdemirbasvip

Orçun Tan – orcuntan

Orkun Işıtmak – orkunisitmak

Ozan Doğulu – doguluozan

Ozan Güler – ozanglrss

Ozan Pehlivan – oznphlvn

Ömür Gedik – omurgedik

Öykü Serter  – oykurserter

Özden Cerrahoğlu – ozdencerrahoglu

Özge Özpirinçci  – ozpirincciii

Özge Ulusoy  – ozgeulusoyme

Özgür Çevik – ozgurcevik

Özlem Gezgin – egomcebimde

Özlem Özden – ozlem_ozden

Özlem Yılmaz – z0lm53

Pelin Akil – pelinanilaa

Pelin Karahan – hellopelo

Pelin Öztekin – peliniioztekin

Rabia Karaca – rabia.654

Reşat Hacıahmetoğlu – resathao

Rıza Esendemir  – rizaesendemir

Ricardo Quaresma  – ricardoquaresmaoficial

Rimal Aşkına – rimelaşkina

Rojda Demirer – rdemirer

Ruhi Çenet – ruhicenet

Ruken Demirer – rukendemirer

Ruveyda Öksüz – ruveydaoksuz

Rüzgar Aksoy – aksoyruzgar

Rüzgar Erkoçlar – ruzgarerkoclar

Saadet Aksoy – saadetisilaksoy

Sahra Işık  – sahraisik

Sara Koçoğlu – sarakocoglu

Sarp Yaman – sarpsarpsarp

Sarper Arda Akkaya – sarperardakkaya

Savaş Kıran – kiransavas

Seçkin Özdemir – ozdemirseckin

Seçkin Özdemir  – özdemirseckin

Seda Bakan – sedabakan

Seda Gümüşçü – sedagumuscuu

Seda Tetik – sedatetik

Sedef Avcı – sedef-avci

Selen Görgüzel Alkan – sgorguzel

Selin Ciğerci – slnnly7

Selin Sezgin – selinsezgn

Selin Şekerci – ozdelinlikli

Selin Türkmen – selinturkmen1

Semih Kurtulmuş – semihkurtulmuss

Semih Öztürk  – bysemihozturk

Serap Gürbüz – serap_grbzz

Seray Kaya – sseraykayaa

Sercan Badur – sercanbadur

Serenay Aktaş  – aktaserenay

Serhat Baysal – denizbaysal5

Serhat Tekin – serhattekinn

Serkan Çayoğlu  – serkancayoglu

Serkay Tütüncü – serkaytutuncu23

Serpil Gülşah Yılmaz – cindyserpil

Sevda Erginci – sevdaerginci

Sezgin Yılmaz – sezyilmaz

Sıla Gençoğlu  – ssilagencoglu

Sibel Arna – sibelarna

Sima Şerafedetdinova – simsimi2014

Simge Sagin – simgeece

Simge Tertemiz – simgetertemiz

Sinan Akçıl  – sinan.akcil

Sinem Kobal – sinemkobal

Sinem Şimşek – sinemsmskk

Sinem Umaç – sinemumas

Soner Sarıkabadayı  – srkbdyonline

Şafak Pekdemir – safak_pekdemir

Şahin Nart – nartsahin

Şebnem Bozoklu – bozoklusebnem

Şeyma Subaşı  – subasi.seyma

Şilan Makal – silanmakal93

Şükran Ovalı – sukranovali1

Tan Taşçı – tantasci

Tankurt Manas – ytankurtmns

Tilya Damla Sönmez – talmadzemnos

Tolga Çevik – tolgiscevik

Tolga Ortancıl – tolgaortancil

Tolgahan Sayışman  – tolgahan.s

Toprak Sağlam – topraksaglam

Tuba Ünsal  – poppopperjam

Tuğçe Karabacak – tuucekarabacak

Tulu Erden – tuluerden

Turabi Çamkıran  – turboturabiteam

Umut Eker – ekerumut

Uraz Kaygılaroğlu – urazkyg

Yağmur Taktaş – yagmurtaktas

Yalin  – onlineyalin

Yasemin Allen – ysmnky

Yasemin Yuruk  – yaseminyuruk1

Yılmaz Kunt – yilmazkunt

Yonca Evcimik  – yoncaevcimik

Yusuf Çim – yusicim

Zehra Yılmaz – ylmzehra

Zeynep Alkan – zeynepalkan

Zeynep Tuğçe Bayat – ztugcebayat

Ziynet Sali – salizynt

 

Türk Ünlülerin Snapchat Adları devamlı güncellenmektedir, takipte kalınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.