Vodofone Gizliden Arama

Vodofone Gizliden Arama işlemi nasıl yapılır? İnsanları gizli numaradan aramak için ne yapmak gerekli? Gelin çözümünü hep birlikte inceleyelim.

Vodofone Gizliden Arama

Vodafone operatörü ile gizli numara ile arama yapmak istiyor iseniz, tek yapmanız gereken şey ayarlardan numaranızı gizlemeniz olacaktır. Bu durum, kullandığınız cep telefonlarının hepsinde yer almaktadır. Lakin genel olarak değil de, yalnızca bazı durumlarda cep telefonu numarası gizleme işlemini yapmak istiyor iseniz, o zaman arayacağınız numaranın başına #31# yazmanız yeterli olacaktır. Arama yapacağınız numarayı bulun ve arama yapmadan önce düzenle seçimine tıklayın. Bu seçenek her telefonda farklı şekillerde ön plana çıkacağı için, sizler de rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Bu işlemden sonra yapacağınız #31# işleminden hemen sonra, hiçbir ekstra ayara gerek kalmadan söz konusu numarayı Vodafone gizliden arama seçimini kullanarak aramış olacaksınız. Gizli numara olarak karşı tarafı aramanız bu kadar kolay. Bazı durumlarda karşı taraf gizli numaralardan gelen aramaları kabul etmiyor olabilir. Bu tarz durumlarda zaten telefonunuzdan bir bildirim duyarsınız. Aradığınız numara gizliden gelen aramaları kabul etmiyor tarzında bir bildirim duyarsanız, bilin ki karşı taraf gizliden gelen aramaları engellemiş.

Vodofone Gizli Numara Aramalarını Kapatma

GIZLI AC yazıp 7046‘ya mesaj yollayabilir veya 7046’yı arayıp vodofone gizliye kapatma özelliğini kullanabilirsiniz.

Gizli numaradan Vodafone ile arama yapmak bu kadar kolay. Tabi Vodafone mobil uygulaması üzerinden de bunu yapabilirsiniz. Bu konuda tek yapmanız gereken uygulamayı indirmeniz olacaktır. Android ve iOs üzerinde yer alan uygulama sizin işinizi kolaylaştıracaktır. Gizli numara üzerinden arama yapmak ve bunları da farklı bir detay çerçevesinde incelemek isterseniz, kesinlikle yukarıda yer alan maddelere göz atmanızda fayda var.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.