Oyunlar

Wolfteam Bedava Epin Kodları

Wolfteam Bedava Epin Kodları

 

Wolfteam Bedava Epin Kodları, oyuncular tarafından son zamanlarda araştırılan en önemli konular arasındadır. Oyuncular, karşılaşmalar sırasında birbirleri arasında üstünlük kurmak istedikleri zaman ekipman ve karakter gelişimlerine önem vermek durumundadır. Standart bir takım karşılaşmasından uzaklaşan Wolfteam, daha çok kişilerin kendilerini geliştirebildikleri zaman üstünlük kurmalarına olanak sağlayan bir sistem geliştirmiştir. Oyuncular, karakterlerini geliştirmek ve güçlendirmek için oyun içerisinde ücretli olarak satılan bazı araç ve gereksinimlere belirli bir süreden sonra ihtiyaç duymaktadır. Yapımcı şirket, oyuncu kitlesinin 7’den 70’e kadar olmasından dolayı birçok ödeme seçeneği ile Nakit adı verilen oyun içi para alımına olanak sağlamakta. Wolfteam bedava nakit ile oyun içerisinde geçerli olabilecek Nakit ihtiyacını Epin olarak temin etmek isteyen bazı alternatif çözüm arayışına girmektedir.

İlginizi Çekebilir: Daha öncelerden paylaşmış olduğumuz Wolfteam bedava çarlar adlı makalemiz ile kendinize ait bedava çar isteyebilirsiniz.

 

Wolfteam Bedava Epin Kodları, oyunculara, oyun içerisinde kullanılabilecekleri Nakit para olanağı sağlayan bir sistem olarak karşımıza çıkmakta. Epin oluşturan kişi ya da yapımcılar, dağıtımlar sırasında hangi Epin içerisinde ne kadar bakiye olduğundan bahsetmezler. En küçük orandan en yüksek orana kadar yükselen bu sistem oyuncuların internet üzerinden yapmış olduğu aramalar sırasında ilk sırada yer almakta. O kadar konuşmuşken Epin’in ne anlama geldiği ne amaçla kullanıldığından da bahsedelim. Epin, 8 harf ve rakamdan başlayarak 16 harf ve rakama kadar çıkan şifreli bir ödeme sistemidir. Genel olarak kullanım amacı oyunlarda alternatif bir ödeme ağı oluşturmak olduğunu söyleyebiliriz.

 

Wolfteam  Epin Kodları 2018

 

Wolfteam Epin Kodları yazımızın sonunda yer alacağını şimdiden hatırlatarak yerlerinizi almanız gerektiğini belirtmek istiyoruz. Ara ara okuyucularımıza değer verdiğimizi göstermek, oyun dünyasında kendilerini geliştirebilmelerine katkı sağlamak amacı ile bu gibi etkinliklerden sıklıkla gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Normalde birçok kişi ellerine geçen Epinleri satarak değerlendirmeye çalışmaktadır. Bizler, paylaşımcı bir ruha sahip olduğumuzu göstermek adına elimizde bulunan kodları sizlerle paylaşmayı uygun gördük. Bu bağlantı altında paylaşılan kodlar belki de dakikalar içerisinde bitebilir. Bizlere hangi kodların kullanılmış olduğunu yorum bağlantısı içerisinde belirtirseniz Belirli aralıkla yapılan kontroller sırasında Wolfteam Bedava Epin Kodları dağıtımına devam edeceğimizi hatırlatmak istiyoruz.

POSJ-6MA7-MLA1-VZQ0

Q891-BNAZ-Z5CR-BA2Y

UYA4-F4SG-9901-15SD

POLZ-MOFK-8FO5-JS56

T5SW-XDFG-4XA1-A7S6

UWUF-IPDQ-72MA-M0XA

UNAD-BVAX-KSIA-1658

LAOF-77NF-14CS-616E

99SA-IRN4-DFVR-494T

ST9J-B5CA-15EX-6W84

HAGB-615U-LIV3-IJTA

BAGQ-61KS-SMUX-4D1T

YHAZ-NBLK-1QXJ-HEGG

NOT: Eğer e pin kodu alamadıysanız bu makalemize doğru mail adresinizi girmek koşuluyla yazınız talepler arttıkça mail adreslerinize bedava e pin kodu gönderimine başlayacağız.

 

Etiketler

Admin

{Sitemizi paylaşarak bize destek olabilirsiniz}

İlgili Makaleler

73 Yorum

  1. Selamün Aleyküm.
    1 TL lik bir e-pin kodu atsanız bana yeter.
    Şimdiden teşekkür ederim.
    Kolay gelsin.

  2. Youtube kanalı önümüzdeki hafta dağıtacağı hediye e-pinleri alarak dağıtmayı düşünüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı