Zula Bedava Çarlar 2018

Zula Bedava Çarlar 2018

Tamamen Türk yapımı online FPS oyunu olarak gösterilen Zula hem haritaları ile hem silahları ile hem de karakterleri ile ön plana çıkmaktadır. Yerli oyun olmasından dolayı birçok oyuncu tarafından oynana oyun, popülerliğini dijital reklamlar aracılığıyla artırmaya da çalışmakta. Oyunu internet üzerinden görüp beğenen kişiler oyunu indirip üye olunca kendilerini çıplak, başlangıç seviyesinde görmekten pek haz etmemektedirler. Sürekli olarak Zula Bedava Çarlar 2018 aramaları yapmaları başlamaktadırlar. Oyun içerisinde hesap açıp belirli bir süre oynayıp bırakan kişiler, hesaplarını boşta durmaktansa ücretsiz olarak oyuna yeni başlayan ya da yasaklanan kişilere dağıtmaya çalışmaktadırlar. Bedava Zula Çarları birbirlerine göre değişiklik göstermekte olup içerikleri hakkında tam bilgiler verilememektedir. Hesapların bir kısmı itemli olarak verildiği gibi boş olarak dağıtılanlarda olmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Zula bedava altın konulu makalemizi inceleyebilir ve sunmuş olduğumuz fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Bedava Zula Hesapları

 

Zula Hesapları Bedava olarak dağıtılabildiği gibi internet üzerinden ücretli olarak da satılabilmektedirler. Oynaması ve kayıt olması tamamen ücretsiz olan bir oyunun hesaplarının ücretli olarak satılması gerçek anlamda saçma olabilmektedir. Bu nedenle bu yazımız içerisinde yer alacak hesapların tamamı okuyucularımıza ücretsiz olarak sunulmaya çalışılmaktadır. Hesapları bizler tüm bilgileri ile internet üzerinden tamamen açık olarak paylaştığımızdan dolayı hesapların güvenliklerini sağlamak alan kişilere aittir. Hesapların çalınma ya da şifrelerin değiştirilme ihtimalinin olduğunu, alacak kişilerin öncelikle mail ve şifre değişikliği yapmaları gerektiğini belirtmek istiyoruz. Hesap paylaşımlarını sıklıkla bu konu altında yapmaya çalışacağımızı, alınan hesapların sürekli temizleneceğini belirtmek istiyoruz. Konu sonunda yer alan hesapların tamamen çalıştığını, teslim eden kişiler tarafından denendiğini belirtmek istiyoruz. Zula şu an için geri planda kalan bir oyun gibi görünse de gelecek yıldan itibaren piyasaların en güçlü oyunlarından birisi haline dönüşeceğini, yatırımlarını doğru bir şekilde değerlendireceğini belirtmek istiyoruz.

Zula Doğru Çarlar 

Kullanıcı Adı: merakliplatforms1

Şifre: meraklihediye123

Kullanıcı Adı: Goodzulaq

Şifre: qwertyuıop

Kullanıcı Adı: tezeneli0929

Şifre: tezeneliemre

Kullanıcı Adı: EK2929

Şifre: 12345678929

Kullanıcı Adı: messiut10
Şifre: 1010messiut

Kullanıcı Adı: goletschar
Şifre: 123409876char

Kullanıcı Adı: zulahedihecarlar1
Şifre: merakliplatform

Kullanıcı Adı: zulahediyecarlar2
Şifre: merakliplatform

Kullanıcı Adı: zulabedavacarlar1
Şifre: merakliplatform

Kullanıcı Adı: Ekoc29

Şifre: Eka9292

35 Yorumlar
 1. ozsan_melek1494 diyor

  Abi banda 8 LEVEL üstü bir hesap verir misin allah rızası için lütfen?

  1. sasas diyor

   ben sana vereyimmi

   1. Volkan diyor

    Bana verirmisin

 2. İSMET diyor

  BENDE ALAMADIM

 3. Muhammed Yakub Ünlü diyor

  Abi Lütfen Bana Çar Verirmisiniz Ama 30 Level Üstü Olsun : )

 4. Sedat diyor

  Abi lutfen car verin hic carim yok allah rizasi icin

 5. eftal köse diyor

  banada b tane yollarımısnız FACEBOOK ÜZERİNDEN eftal köse fotorafsız gönderirmisniz

 6. enes diyor

  ben size veriyim gercek ismi

  katilpro123 sifre prokatil6578

 7. Volkan diyor

  Abi nolur 1 tane hesap ver alamadım buradan

 8. baran diyor

  nolurrr

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.