Ana Sayfa » Oyunlar » Zula E-pin Nasıl Alınır?
Güncelleme Tarihi: 6 Temmuz 2018

Zula E-pin Nasıl Alınır?

Zula E-pin Nasıl Alınır?

Tamamen Türk yapımcılar tarafından geliştirilerek piyasaya sürülen Zula, yerli bir oyun olmasından dolayı birçok kişi tarafından benimsenmiş, kabul edilmiş durumda. MMOFPS oyun türü içerisinde yer alan Zula, rakip oyun türlerine göre daha avantajlı olup yerli, yabancı milyonlarca kişi tarafından oynanmaya başlanmış durumda. Oyun içerisinde yer alan haritalar, ülkemizin önde gelen meydanları, bölgeleri olmasından dolayı oyuncular tarafından daha kolay öğrenilmekte olup güzel mücadeleler yapılmasına büyük oranda katkı sağlamakta. Zula oyunu içerisinde bulunan ekipman ve silahlar, sıradan ve özel olmak üzere birçok farklı türe ayrılmaktadır. Özel ekipmanlara sahip olmak isteyen kişiler, oyuna ücretli bir şekilde para yatırarak altın almak durumundadır. Altın almanın en kolay yollarından birisi de E-pin almaktan geçmektedir. Bugün, bu yazımız içerisinde e-pin sistemi hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

E-Pin Nedir?

E-pin, bir elektronik ödeme sistemi olarak gösterilmekte olup genellikle oyun sektörü içerisinde kullanılmaktadır. En basit oyundan en köklü oyunlara kadar yapımcı şirketler oyunculardan ödeme alabilmek için E-Pin sistemini kullanmaya çalışmaktadır. Elektronik ödeme sistemi olmasından dolayı kod sistemine dayanmasından dolayı ödeme karşılığında bir kod oyunculara satıcılar tarafından iletilmektedir. E-pin kodlar, 2 ya da 3 haneden oluşabileceği gibi 30 haneye kadar uzayabilmektedir. E-Pin üzerine hizmet veren bazı siteler, oyunlara özel olarak E-Pin üretmekte olup oyunculara komisyonlu bir şekilde satmaktadır. Zula E-pin Nasıl Alınır? sorusunun cevabı;

Zula E-pin Nasıl Alınır?

Ülkemizde yasal olarak hizmet veren bazı internet siteleri oyunlar üzerine e-ticaret hizmeti vererek E-Pin ticaretlerin başarılı bir şekilde tamamlanmasına aracılık etmektedir. Bu siteler, oyun yapımcı şirket tarafından tarafından kendilerine iletilen E-Pin kodlarını yukarıda dile getirdiğimiz gibi komisyon ekleyerek satmaktadırlar. E-Pin üzerine hizmet veren platformlar;

  • bynogame.com
  • perdigital.com
  • kopazar.com
  • gamesultan.com
  • xgame.com.tr

Yukarıda dile getirdiğimiz siteler üzerinden Zula bölümüne girerek E-Pin üzerinden Altın satın alımında bulunabilirsiniz. Altın tutarı kadar yer alan e-pin kodunu belirli bir ücret karşılığında satın alarak kullanabilirsiniz. Sizlere belirttiğimiz bu siteler tamamen yasal bir şekilde faaliyet göstermekte olup tamamen güvenilir olduğunu söyleyebiliriz.

Zula E-pin Nasıl Alınır? yazısı hakkında atacağınız yorumları lütfen imla kurallarına uygun bir şekilde atınız. Zula E-pin Nasıl Alınır? başlıklı içerik yazarlarımız tarafından hazırlanmıştır, telif hakkı içeren görsel veya metinler için admin@merakliplatform.com mail adresine bildirimde bulunun.

Yorum yap.