Ana Sayfa » Oyunlar » Zula Rütbeleri – Seviye Sistemi Hakkında
Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2018

Zula Rütbeleri – Seviye Sistemi Hakkında

Zula Rütbeleri

Ülkemizde son yıllarda oldukça başarılı geliştiricilerin ortaya çıkmasıyla birlikte ülkemizi 10’u aşkın dilde 100’ü aşkın ülkede temsil eden başarılı bir oyun olan ZULA, 5 milyonu aşan oyuncu sayısıyla başarıları kovalıyor. Oyun içerisinde yer alan Rütbe sistemi ise oyuncuların en çok merak ettiği ve kendilerini geliştirmek istedikleri aşamaları gösteriyor. Başarılı bir oyuncu ile henüz çaylak diyebileceğimiz bir oyuncu arasında fark olması gerektiği oyun yapımcıları tarafından da düşünülmüş olacak ki oyun içi rütbe sistemi geliştirilmiş. Zula rütbeleri hakkında aklınıza takılan tüm soruların yanıtlanacağı ve rütbeler hakkında bilgilerin paylaşılacağı yazımızı dikkatle inceleyiniz.

Tamamı Türk olan mühendis ve tasarımcıların ortak çalışması sonucunda bizlerle buluşan Zula, ülkemizde oyun geliştiricileri içinde oldukça önemli bir örnek teşkil ediyor. Ülkemizden başarılı yapımların çıkabileceği ve bu yapımların dünyaca ünlenebileceğini bizlere kanıtlayan ekip geliştirmiş oldukları Zula seviye rütbeleri ile oyuncuları heyecanlandırıyor.

Peki, Nedir Bu Zula Rütbeleri?

Zula oyuncuları için oldukça önemli bir konu olan Rütbeler, oyun içerisinde oyuncuların hangi silahları kullanabileceği konusunda bazı detaylar sunuyor. Rütbesi yükselen oyuncular çok daha iyi silahlara sahip olarak rakipleriyle daha çekişmeli bir mücadeleye hızlı bir geçiş sağlayabilir. Zula level rütbeleri hakkında aklınıza takılan sorular olduğunu biliyor. Bu konuda sizi aydınlatmak için rütbelere ait bir tabloyu sizlerle paylaşacağız.

Zula Seviyeler

Zula oyuncularının seviyelerine bağlı olarak almış oldukları rütbe isimleri altta yer alan tabloda listelenmektedir. Zula seviyeler, oyuncuların ne kadar tecrübeli olduğu ve çaylaklık aşamasından çıkarak başarılı bir oyuncu olma yolunda ne kadar kendilerini geliştirdiklerini gösteren önemli bir ölçüttür.

Zula Seviyeler

Zula Rekabetçi Rütbeleri

Zula rekabetçi rütbeleri oyun içerisinde belirli bir seviyeye ulaşmayı başarmış ve artık kendisinin bir çaylak değil de profesyonel olarak anılması adına gerçekleştirdiği lig karşılaşmalarına bağlı olarak belirlenmektedir. Zula Rekabetçi Rütbeleri, oyun içerisinde ne kadar başarılı ve iyi bir oyuncu olduğunuzu belirleyen en önemli rütbe sistemidir. Bir oyuncunun çaylak seviye mi yoksa bir profesyonel Zula oyuncusu olup olmadığını merak ediyorsanız rekabetçi rütbesine bir göz atabilirsiniz.

Zula Rekabetçi Rütbeleri

Zula Rütbeleri – Seviye Sistemi Hakkında yazısı hakkında atacağınız yorumları lütfen imla kurallarına uygun bir şekilde atınız. Zula Rütbeleri – Seviye Sistemi Hakkında başlıklı içerik yazarlarımız tarafından hazırlanmıştır, telif hakkı içeren görsel veya metinler için admin@merakliplatform.com mail adresine bildirimde bulunun.

Yorum yap.